Miejski Ośrodek Kultury w Ząbkach

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza
STUDIO TEATRALNE
dla dzieci i młodzieży od 7 lat
Podstawy warsztatu, elementy dramy, realizacja przedstawień teatralnych
Zajęcia w piątki w MOK, ul. Słowacki9ego 21
Spotkanie organizacyjne i zapisy 24 listopada 2023 o godz. 18:00
Informacje – tel. 500 273 537

Zajęcia teatralne prowadzę już od wielu lat. Uczestnikami są dzieci, młodzież i starsza młodzież (od 6 do 19 roku życia). Moją misją jest zarażanie wychowanków kreatywnością, chęcią współdziałania z rówieśnikami na scenie, czerpanie przyjemności z odkrywania „tajemnic poezji”. Zajęcia teatralne nie są nastawione jedynie na „produkowanie przedstawień”. Staram się pracować z uczestnikami nad swobodnym byciem na scenie, wyrażanie siebie w sposób naturalny lub jeśli rola tego wymaga – stawiam określone zadania aktorskie mogące przyczynić się do stworzenia określonej kreacji.Wykorzystuję również bardzo często dramę i zajęcia związane z teatrem ruchu. Staramy się brać udział w przeglądach teatralnych ( czego dowodem są liczne puchary wystawione w MOK-u), jak również w konkursach recytatorskich.