[2016-10-15] Zaproszenie na wernisaż

Połączyło nas malarstwo, pasja którą daje.
Prezentowane na tej wystawie prace różnią się pod wieloma względami - m. in. wymiarem, tematem czy techniką. Jednak coś je łączy, to potrzeba wyrażenia swoich emocji, choć tak różne, wszystkie powstały z miłości do sztuki.
Autorzy wystawionych prac malują w pracowni malarskiej Miejskiego Ośrodka Kultury w Ząbkach, pod okiem prowadzącej zajęcia mgr sztuki Marty Nowakowskiej, absolwentki warszawskiej ASP.
Wśród nas są zarówno osoby malujące od lat, jak również początkujące, ponieważ malować każdy może, dlatego zapraszamy do uczestnictwa w naszych zajęciach, które odbywają się w środy w godz. 18:30 - 21:00.

Wystawiający:
1. Marta Nowakowska
2. Anna Siekierko
3. Urszula Krzysztofowicz
4. Elżbieta Giermaz
5. Kazimiera Słoniewska
6. Beata Machowicz
7. Ewa Piekarz
8. Arkadiusz Janion

Paweł Radymo 

Cichy, spokojny, zamknięty w sobie... tego z pewnością o Pawle powiedzieć nie można! Lubi dobre dźwięki oraz bilety NBP, stąd z jednej strony swoje życie połączył z muzyką, z drugiej zaś ze światem finansów. Na swojej gitarowej drodze miał przyjemność spotkać m.in.: Darię Zawiałow, Kasię Sawczuk, Laurę Godziejewską, Monikę Szczot, Nataszę Urbańską, Kasię Dereń, Pawła Kovalczyka, Honoratę "Honey" Skarbek, Marcina Czyżewskiego, Natalię Sikorę, Marcina Spennera, oraz wiele innych znakomitych osobistości. Na stałe związany z Teatrem Studio Buffo.

 

Martyna Welenc

Pełna życia optymistka, która twierdzi, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych. Wokalistka, Baristka i trenerka kawy, studiująca pedagogikę! Ma nadzieję i ogromną wiarę w to, że w niedalekiej przyszłości da się te trzy pasje połączyć i stworzyć coś niepowtarzalnego. Muzyka towarzyszy jej od wielu lat. Ma na swoim koncie udział w programie " Bitwa na głosy", półtorczne stypendium muzyczne w Danii, a w posiadaniu dyplom muzyka jazzowego oraz estradowego.