Studio teatralne

dla dzieci i młodzieży Zajęcia obejmują: podstawy warsztatu, ćwiczenia z dramy, realizację przedstawień teatralnych. Prowadzący - Anna Kozioł Koszt: 40 zł. miesięcznie Zajęcia MOK, ul. Słowackiego 21 (środy i piątki w godz. popołudniowych).

środa godz. 16.30 - kl. V i VI
         godz. 18.00 - kl. III i IV
         godz. 19.30 - licealiści i studenci
 
piątek godz. 15.30 - kl. VII i VIII
          godz. 17.00 - kl. I i II
          godz. 18.00 - kl. VII, VIII i licealiści
          godz. 19.30- licealiści i studenci

Zajęcia teatralne prowadzę już od wielu lat. Uczestnikami są dzieci, młodzież i starsza młodzież (od 6 do 19 roku życia). Moją misją jest zarażanie wychowanków kreatywnością, chęcią współdziałania z rówieśnikami na scenie, czerpanie przyjemności z odkrywania "tajemnic poezji". Zajęcia teatralne nie są nastawione jedynie na "produkowanie przedstawień". Staram się pracować z uczestnikami nad swobodnym byciem na scenie, wyrażanie siebie w sposób naturalny lub jeśli rola tego wymaga - stawiam określone zadania aktorskie mogące przyczynić się do stworzenia określonej kreacji.Wykorzystuję również bardzo często dramę i zajęcia związane z teatrem ruchu. Staramy się brać udział w przegladach teatralnych ( czego dowodem są liczne puchary wystawione w MOK-u), jak również w konkursach recytatorskich.

komentarze

 • 2014-09-08 Dominika (chodzi na te zajęcia) napisał(a):
  Jest napisane od 6 do 19 roku życia. W jakie dni są zajęcia i o której będzie pani ustalać z wami jak komu pasuje. Zajęcia są super. Polecam.
 • 2013-05-04 gość napisał(a):
  Brak informacji w jakie dni odbywają się zajęcia
 • 2013-09-04 Ania napisał(a):
  w jakim wieku mogą uczestniczyć w zajęciach dzieci?
 • 2013-10-05 Irena napisał(a):
  Dlaczego nikt nie odpowiada na zadane powyżej pytania?w jakie dni odbywają sie zajęcia i w jakich godzinach?w jakim wieku uczęszczaja dzieci na te zajęcia?
 • 2014-02-19 Była uczennica teatralna w mok-u napisał(a):
  Zajęcia som super ja chodziłam w czwartki o 16:00 uczyłam sie długiej roli ale prostej